#

"İşini Dijitale Taşımak İsteyenlere"
BERK YAZILIM

"Doğu Anadolu Bölge Distribütörlüğü"
BERK YAZILIM

ÜRÜNLERİMİZ
#

NELER YAPIYORUZ

Esnaf’dan Kobi’ye, Franchise Mağaza’dan Bayilik altyapısına kadar her ölçekte %100 entegre, A’dan Z’ye tüm süreçleri içeren tam otomasyon çözümler…

HİZMETLER

#

Teknik Destek

Pazartesi ile cumartesi günleri arası saat 09.00/19.00 arası bir telefon kadar uzağız

#

Ticari Yazılımlar

Web siteniz ile entegre çalışan, şirketinizin ihtiyacı olan yazılım kurulumu ve destekleri ile başarıyı yakalayın.

#

Donanım Desteği

Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle her zaman telefon, e-posta destek kanallarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

#

Özel Yazılım Çözümleri

Özel Yazılım çözümleri ile firmanızın mevcut standartlar dışında kendine özgü ve ihtiyaçları doğrultusunda oluşturmak istediği programlar ile başarıyı yakalayın.

#

E-Dönüşüm Çözümleri

Berk Yazılım, dijital dönüşüm konusunda yerel sistemlerle sınırlı olmayıp, başta Doğu Anadolu Bölgesi ve yaklaşık 20 şehirde her yıl 500 bine yakın taşınan mesajla tüm ilgili tarafların rollerini üstlendiği geniş bir anlayışa ve deneyime sahiptir.

#

Kamera ve Güvenlik Desteği

İstenilen yerleri uzaktan izlemek ve kayıt altına almak internet veya network bağlantısından yararlanılarak kablolu veya kablosuz olarak işletmenizi güvenliğini artırın.

#

Barkod Sistemleri

Satışlarınızı eş zamanlı olarak cihaz kısıtlaması olmadan gerçekleştirin. Barkodlu satış programı için ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikler var.

#

Kurumsal Kimlik

Bizler hem kurumsal kimlik çalışmalarınızı en iyi şekilde planlıyor hem de gerekli değişimleri, çağın gereksinimlerine uyacak şekilde tasarlıyoruz. Bu nedenle profesyonel bir hizmet sunuyor ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri üretiyoruz.

#

Kurumsal Kaynak Planlama(ERP) Nedir?

ERP, kurumların günlük rutinleri haline gelen muhasebe, satın alma, risk yönetimi, mevzuata uygunluk ve proje yönetimi gibi farklı süreçleri yönetebilmesine aracılık eden yazılım türüdür.ERP, birbirinden farklı birçok veriyi bir arada tutarak saklayabilen bir veri tabanı olarak kullanılır.Birbirinden farklı pek çok iş sürecini bir araya getiren ERP sistemleri, bu iş süreçlerinin kendi arasında veri alışverişi sağlamasına olanak tanır. Bu özelliği ile büyük ölçekli işletmeler için oldukça kullanışlı bir yapı sunar. Böylelikle kurumlar, maliyette tasarrufu sağlayabilecekleri gibi verimlilikleri de artar.

Hakkımızda

İlkelerimiz çerçevesinde sunduğumuz hizmetlerle, tüketicilerin sektörel otomasyon, yazılım ve donanım ihtiyaçlarında, akıllarına gelen ilk destekçisi olmak; birlikte büyüyerek sektörün nabzını tutmak için varız.

Her zaman çözüm sağlayan fikirlere odaklanırız. Yenilikçi vizyonumuz ile istikrarlı ve hızlı aksiyon alan bir ekibin parçasıyız. Tecrübemiz ve teknik alt yapımız ile lokasyonlardan bağımmsız çözümler sunan global bir markayız.

#

İletişim